U nda nga Andi Bushati pasi ia mori Balina, avokatja e njohur flet për analistin: Më vjen për të qeshur se…

Avokatja e Popullit, Erinda Ballanca ka rrëfyer mbrëmë në Soirée periudhën pas ndarjes nga gazetari dhe analisti i njohur Andi Bushati.

Ja cfarë ka treguar ajo: “Cuditërisht tani që e kujtoj më vjen edhe pak si për të qeshur, sepse më dukej sikur nuk dija të bëja dot gjërat vetëm, ngaqë isha mësuar të isha me dikë përkrah. Pavarësisht se kisha qenë një vajzë e hedhur e shkathët, por kjo rimerret pastaj dhe vazhdon cdo gjë normalisht’.

Ajo më tej tregoi edhe statusin aktual: ‘Ndihem shumë e privilegjuar pavarësisht se nuk kam një mashkull përkrahë, do doja ta kisha por duhet të ishte ai i duhuri’