“U nda nga burri e u lidh me regjisorin e saj”, Arbana Osmani publikon fotot familjare pas zbulimit të historisë së dashurisë

Moderatoja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, duke se këtë fundjave ia ka dedikuar plotësisht familjes.

Arbana Osmani, ka postuar disa foto në Instastory, ku shihet bashke ma familjen e saj, me djalin, nënën, mbesën, por edhe mikeshën më të mirë, Xhemi Shehun.

Pas lajmin për lidhjen e saj të dashurisë me regjisorin e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj, ajo ka zgjedhur që të mos bëjë asnjë koment për këtë.

5e7a92e1-a4d7-4707-b692-f3edc9250b76935b9620-3b7b-40e8-81e5-2e5d633a130903fb23d6-5f6c-42db-9d88-45f51057be3f1cf2e887-ba7b-477d-9ddf-f7f0af76f44de965c184-f20c-47cc-ba82-6384a654a9ed