U nda nga deputeti shqiptar, Iva Aliko flet për marrëdhënien me politikanin e ri. Do flinte me të për…

Pak kohe me pare, lidhja e saj me nje politikan qe nuk ia tha kurre emrin, beri buje dhe per keto deklarata qe jepte Iva ndiqej shume.

Por ne emision televiziv dy nete me pare, ajo tha se ka serish marredhenie me deputet kosovar, por qe jane ndare.

Gjatë bisedës, nuk munguan ngacmimet e gazetarit për lidhjen e shumëpërfolur të këngëtares me një deputet nga Kosova.

Bledi Mane: Ish-i juaj ka fituar përsëri?

Iva Aliko: Jo.

Bledi Mane: Kjo të gëzoi?

Iva Aliko: As u gëzova, as u hidhërova. Përderisa ai nuk e pati problem.

Bledi Mane: Po Albin Kurti si të duket? Besoj e njeh politikën kosovare.

Iva Aliko: Jo në detaje, por është i pëlqyer për publikun.

Bledi Mane: Ti do flije një natë me Albinin?

Iva Aliko: Jo. Nuk e shoh në atë këndvështrim.