“U rrokullise disa herë, natën, deri në përrua”, Arditi jep detaje nga aksidenti i Eni Çobanit dhe prek me fjalët e tij

Zonja e njohur Eni Cobani, u shfaq dje në ekran pas aksidentit të rëndë që pësoi pak ditë më parë. Ajo vijoi sic do të dielë me programin e saj “Shihemi në gjyq”, tek E diela Shqiptare dhe fatmirësisht ishte në gjendje të mirë shëndetësore.

Por Ardit Gjebrea, mbrëmjen e të dielës vonë, i ka kushtuar një dedikim në profiling e tij në Instagram ku shkruan: