U tha se janë të lidhur, Albi Nako dhe Alba Hoxha marrin vendimin drastik

Albi Nako dhe Alba Hoxha raportohet të jenë ndarë.

Prej disa kohësh koreografi është zhvendosur në Itali dhe për këtë arsye u tha se gjërat janë bërë serioze, mirëpo duket se largësia paska ndikuar për keq.

Ditën e djeshme Alba festoi ditëlindjen dhe ndryshe nga vitet e kaluara, këtë herë mungoi urimi i Albit.

Nga një kontroll në profilet e dyshes, Newsbomb.al ka vërejtur se ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Çfarë mund të ketë ndodhur vallë me Albin dhe Albën, a i kanë dhënë fund lidhjes?

Kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.