U tha se u martua me vajzën e Majlinda Bregut, Erik Fullani i bën të paim.agjinueshmen Kejdës

Edhe pse u tha se ai është në një lidhje me vajzën e Majlinda Bregut, realiteti duket krejt ndryshe.

JOQ shkruan se djali i Ardian Fullanit nuk është më në një lidhje me vajzën e Majlina Bregut, Kejdën por ka dikë tjetër në krah.

Në foton e publikuar, Eriku shihet buzë detit në Dhërmi, teksa puthet me një vajzë brune.

Burime për JOQ, shkruajnë se vajza në foto është 16 vjeçe dhe ka disa kohë që frekuenton me djalin e ish-guvernatorit.

Vetëm pak koëh më parë, Kejda publikoi foton e një çifti në altra dhe u aludua në media se bukuroshja po ëndërronte një martesë me Erikun.

Mesa duket gjërat mes tyre kanë marrë një kthesë të papritur.