‘Ua mori’ djalin larg me mijëra kilometra, e fejuara e Jon Gjebrea bën dedikimin prekës

U mungon shumë këtë ditëlindje! Ai ndodhet në Boston ku bashkëjeton me të fejuarën e tij dhe ndjekin studimet.

Djali i moderatorit të dashur Ardit Gjebrea, Jon feston sot ditëlindjen. Moderatori e ka uruar në një postim në Instagram, ku ka zgjedhur fjalët më të ndjera. Urim të ndjerë ka bërë edhe e ëma, Anila.

Por e dashura e tij i ka thene shume fjale te bukura gjithashtu: