Uaaa, shikoni çfarë po ndodh në këto momente mbi selinë e Partisë Demokratike, një grua po…

Një grua në qytetin e Fierit ka hipur mbi godinen e PD vetëm pak minuta më parë dhe po tenton të hidhet.

Në pamjet e e publikuara ne internet shihet se ajo është varur mbi katin e fundit të ndërtesës.

Raportuesit thonë për JOQ se prej më shumë se 30 minutash ajo qan dhe bërtet, ndërkohë që nuk dihet arsyeja që e ka çuar të marrë këtë vendim.

https://www.facebook.com/JoqTV/videos/2044406792299270/

Bëhet me dije gjithashtu se policia ndodhet pranë për të negociuar me të.