Uaaaa! Enca flliq gruan e martuar, i nxjerr mesazhet me dashnorin

Ajo është shpërthyese, si në muzikë, ashtu edhe në rrjete sociale. Po flasim për këngëtaren Enca.

Edhe pse merr qindra mesazhe çdo ditë në llogarinë e saj në Instagram, Enca shpeshherë gjen kohën për t’i lexuar dhe sot ka rastisur të lexojë mesazhet që i shkruan një grua.

Por këngëtarja është habitur pasi personi duket sikur flet me veten. “Dil n’ballkon pak”, “Menjehere dola”, “Mundesh me fol?”, “Jo vallaj s’mund folim jam n’shpi”, janë mesazhet që i ka dërguar ajo Encës.

Ja postimi i Encës në InstaStory: