“Unë dhe Braçe do t’ju lemë pa bukë të gjithëve”, aktori trazon rrjetin me deklaratën e tij

Aktori i njohur Rezart Veleshnja nuk eshte ndalur se kapuri me zv.kryeministrin Erion Brace.

Edhe këtë herë ai ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet duke e imituar Braçen.

Ai ka ironizuar sërish aksionin e Drejtorisë së Tatimeve për kuponin taimor, teksa ka përmendur edhe mbylljen e Kompleksit Taivan, i cili është në pronësi të Besnik Sulës, i njohur si Beso i Taivanit.

‘Unë bashkë me flamingon time do të dalim dhe do bëjmë spektakël. Mos harroni Besos ia mbylla dy ditë. Beso ta hash gëzuar tani Taivanin’, thotë ndër të tjera Veleshnja.

Ndërkohë videon e shoqëron me shkrimin: ‘Tatimet edhe shiriti kan bere namin neper shqiperi un Erjoni ja u shqyej gojen te gjithve, pa buk do ju le do ju shkri te gjitha bizneset! ndyrsira!’.