Uou/ Mbesa e Bujar Nishanit ‘çmend’ meshkujt, ‘nxjerr fotot e zjarrta’, Ish-Presidentit ‘i bie pika’

E njohim si mbesën e ish-presidentit Bujar Nishani. Bëhet fjalë për Beniada Nishani Jakiç e cila nuk është vetëm një modele por edhe një showgirl që po ngjit shkallët e suksesit në Itali.

Beniada ka lindur në Durrës në vitin 1991 dhe pas dy vitesh është zhvendosur në Itali ku dhe zhvilloi karrierën e saj si modele dhe shoëgirl.

Ajo po çmend ndjekësit e saj me foto shumë seksi dhe provokuese. Në vitin 2017 u bë pjesë e kalendarit të Enrico Riccardit fotograf i famshëm nga Milano, që ka zbuluar disa “shoëgirl” të njohura në Itali, nga Nina Moric e deri te Belen Rodriguez.