Ups! Dedikim për Florin? Ja çfarë publikoi Fifi po e fshiu menjëherë

Flori Mumajesi dhe Fifi është përfolur prej kohësh për një marrëdhënie më tepër se miqësore, por pavarësisht deklaratave kontradiktore, asnjëri nga të dy nuk e ka pranuar.

Ata gjithmonë kanë deklaruar se midis tyre është thjeshtë një miqësi e pastër.

E ditën e sotme Fifi ka tërhequr sërish vëmëndjen më një foto të publikuar në Instastory.

Ajo kishte shkruar në xham ‘F2’ pa sqaruar asgjë më shumë duke i bërë të gjithë të mendojnë se këngëtarja po i referohet emrit të saj dhe Flori Mumajesit të cilën më pas e fshiu.