UR.GJENTE/ Infektohet me COVID zyrtari i lartë i PD (Emri+ Foto)

Kryetari i PD në Rroskovec, Gëzim Caushi ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Abcnews.al shkruan  se Caushi ka 10 ditë me temperaturë e kollë.

Kreu i PD i është nënshtruat testit për Covid-19 dy ditë më parë dhe ka rezultuar pozitiv. Caushi po mjekohet në shtëpi, ndërsa ditën e sotme gjendja e tij është përmirësuar.