“V.d.es një nga truprojat e Ramës, tjetri në gjendje të rëndë. Policia mban të fshehtë ngjarjen”

Ish-kryeministri Berisha ka akuzuar policine se po fsheh sipas tij nje ngjarje te rende te ndodhur ne Librazhd, ku sipas tij, nje nga bodigardet e kryeministrit Rama ka nderruar jete, nderkohe qe nje tjeter eshte rende.

Me nje postim ne faqen e tij ne Facebook, Berisha, duke iu referuar qytetarit dixhital shkruan se “Thuhet se njeri nga badiguardet e tij ka ndrruar jete dhe tjetri eshte ne gjendje te rende”.

Postimi i Berishës

Akuzohet narkopolicia se fsheh pasojat e renda te aksidentit te Edvinit ne Librazhd. Thuhet se njeri nga badiguardet e tij ka ndrruar jete dhe tjetri eshte ne gjendje te rende.

Iu bej thirrje mediave te hetojne kete çeshtje. Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje doktorr Po qarkullojne lajme
Qe mund te kete vdekur njeri nga 2 bodygarden qe shtypi eskorta rames Tjeteri eshte ne gjendje te rende por policia dhe garda heshtin sikur nuk ka ndodhur gje.