Vajza mburret në internet me dhuratën nga i dashuri, por harron të fshehë lojërat se*suale. Tërbohen familjarët

Një vajzë e re ka bërë një gabim trashanik pas postimin në internet pasi postoi një foto personale, teksa tregonte me mburrje sa të mirë e ka të dashurin, i cili i bën një dhuratë të tillë.

Por duket se entuziazmi i erri sytë sa harroi të fshihte lojërat se*suale që ndodheshin në këtë kuti.

Vajza me emrin Dolly, ka postuar një tweet me një foto të dhuratave në një sirtar special, i cili gjoja do ta bëjë atë të ndjehet më rehat kur të qëndrojë natën në shtëpinë e të dashurit të saj.

I dashuri i saj i bleu asaj një iPad, dhe e fshehu atë nën kutinë e tualetit që ajo ta zbulonte.

Por disa ndjekës me sy shqiponje panë surprizën e vërtetë – i dashuri kishte vënë edhe disa zare se*ksi.

Kaq ka mjaftuar që të plaste gallata në rrjet dhe fotoja të merrte dhënë, dhe nga ana tjetër familja e saj të tërbohej./ ShkodraNews/