Vajza 23-vjeçare shqiptare e kishte kthyer shtëpinë në dyqan dro.ge, por i ndodh hataja

Një vajzë 23 vjeçare me origjinë shqiptare përdorte apartamentin e saj për të shitur gjerësisht ko.ka.inë. Ajo është vënë në pranga nga autoritetet italiane.

Kohët e fundit, policia ishte vënë në ndjekje të shqiptares dhe vunë re shumë lëvizje të personave të ndryshëm. Pas identifikimit dhe ndalimit të një çifti që sapo kishin blerë dro.gën, policia shkoi në banesë dhe sekuestroi 30 gram ko,kai,në, peshore elektronike dhe materiale për paketimin e dozave.