Vajza e ekraneve dhe biznesmeia e njohur kapet duke futur gishtat “aty poshtë”, ia afron burrit t’i nuhasë (Pamjet)

Gemma Collins i la fansat me një ndjerë neverie të tmerr.shme pasi para kamerave ajo nuk nguroi të bënte një veprim banal.

Vajza e ekraneve dhe njëherësh biznesmene britanike, është parë teksa ndante me të gjithë shqetësimin e saj të pjesës intime, pasi sipas saj ishte në “flakë” dhe kishte kruajtje.

Por këtë nuk ka nguruar ta bëjë para kamerave, ndërsa ka ‘detyruar’ bashkëshortin e saj që pasi i kishte futur gishtat në ‘vendin e keq’, ai i shkreti t’i nuhaste ato.

Këto pamje kanë qarkulluar me shpejtësi në rrjet duke krijuar një valë komentesh negative dhe të tjerë që i qanin hallin burrit të saj që u detyruar të përjetonte këtë skenë më në afërsi. /Përshtati nga britanikja The Sun, ShkodraNews/

s/

Videon mund ta ndihni këtu: thesun.co.uk