Vajza e ish-deputetes i vë f.lakën rrjetit me fotot për 20 vjetorin

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka mbushur 20 vjec dhe në ditën e saj të shënuar, në festën e organizuar, bukuroshja nuk ka nguruar të ekspozojë linjat e saj trupore.

Postimet e fundit të vajzës së ish-deputetes janë shoqëruar me komente pafund nga admiruesit e saj në Facebook. Ajo që të bie në sy është edhe fakti që Ada ka zgjedhur të bëhet brune, ndryshe nga herët e tjera që jemi mësuar ta shohim bionde.