Vajza e Jozefina Topallit sjell në jetë bebin, zbulohet lajmi i bukur

Vajza e Jozefina Topallit, Megi është bërë sot nënë për herë të parë.

Newsbomb raporton se Megi ka sjellë në jetë një bebe të shëndetshme.

Megi ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pasi iu zbulua bashkëjetesa me një djalë nga Shkodra.

Ai quhet Angjelin Serreqi, ka jetuar prej vitesh në Itali dhe është me profesion IT.

 

Cifti bashkëjetojnë prej kohësh në Tiranë dhe pak ditë më parë u fotografuan bashkë.