Vajza i bën pyetjen e papritur, Ardit Gjebrea bëhet melankolik: Veç të mbërrijë…

Prezantuesi i njohur televiziv, Ardit Gjebrea ka treguar për të gjithë një pyetje të papritur që i ka drejtuar vajza e tij, Ana.

Në një postim në Instagram, Gjebrea tregon pyetjen që ajo i ka drejtuar.

“Babi, ti do të më shoqërosh mua kur të martohem?”, kjo ka bërë që Arditi të preket dhe t’i përgjigjet: Veç ta mbërrij atë ditë.