Vajza i nxjerr fotot, çfarë ndodh në dollapin e Majlinda Bregut

Kejda, vajza e ish-deputetes të Partisë Demokratike është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon foto të sajat  por edhe me familjen.

Së fundmi përmes disa postimeve  në Instastory, Kejda ka postuar disa foto të vjetra nga arkiva duke treguar se ç’bënte me rrobat e të  ëmës, ish-deputetes Bregu kur ishte fëmjë.

Një veprim që  cdo vazjë e ka  bërë në atë moshë, duke veshur takat dhe fustanet e mamit, pa harruar dhe buzët  e lyera me të kuq.