Vajza s*ksi që jep lajmet sportive martohet këtë muaj, fustani që do ketë ka një detaj të pabesueshëm

Moderatorja simpatike e programeve sportive në Kosovë, Genta Cana, edhe pse në muajt e parë të shtatzënisë, thotë se ka nisur të ndjejë emocionet e para dhe është shumë e lumtur që ditëlindja e radhës do e gjejë të plotësuar, jo vetëm si nënë, por edhe si bashkëshorte.

Bjondia bukuroshe zbuloi sot në studion e Ftesë në Pesë se ka nisur përgatitjet e dasmës, që në fakt do të bëhet më herët seç e kishim menduar.

Në datën 24 Prill Genta Cana dhe i fejuari i saj do të kurorëzojnë dashurinë në martesë, në një dasmë të madhe dhe me më shumë se 300 të ftuar.

Sa i përket fustanit, ajo premtoi që do të jetë shumë madhështor, me 18 metra bisht dhe detaje të tjera, që vendosi të mos i zbulonte.