Vdes në aksident komediani i njohur, të gjithë e njohin prej videove virale

Ka humbur jetën në një aksident tragjik komediani dhe shkrimtari i njohur.

Mohammad bin Rafea është ndarë nga jeta tragjikisht në moshë fare të re pas një aksidenti me makinë, ndërsa kujtojmë se ai u bë viral me videot e tij në rrjete sociale ku ka folur për tema që prekën të gjithë botën, shkruan ShkodraNews.

Vdekja u konfirmua nga vëllai i tij, Abdul Khaliq në një postim prekës në Tëitter.

Është përjetuar me dhimbje edhe tek fansat kjo ngjarje.

“Lajm shokues! Para disa orësh, ai po filmonte në Snapchat dhe nuk kishte asgjë të gabuar. Tani dëgjojmë lajmin e vdekjes së tij, një ndjenjë e çuditshme. Kjo dëshmon pasigurinë e jetës, që mund të marrë fund sa hap e mbyll sytë”, shkruajti një prej fanave të tij. / ShkodraNews.