Veprimet e tij ishin të tmerrshme, i bënte gruas në prani të fëmijëve skenat e rënda, ndërhyn policia dhe zbulon…Edhe pas ndarjes, ata nuk ishin te qete dhe zenkat e mbartura vijonin.Rrihte ish gruan dhe i ushtronte edhe dh.unë psikologjike, arrestohet në flagrancë 42-vjeçari. Sipas bluve, sherri ka ndodhur per motive pronesie.tirane policia e shtetit

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Kavajë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit I. P., 42 vjeç, pasi, pas një konflikti për motive pronësie, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj ish-bashkëshortes së tij, në prani të fëmijëve të mitur“, bëri me dije Policia.