VIDEO/ Basha “akrobaci” në makinën e tij, hap video live dhe del në dritare për të dhënë mesazhin

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka nisur sot turin e takimeve në Shqipëri, për të zhvilluar një bashkëbisedim me banorët e Rrogozhinës.

Kreu i opozitës rrugëtimin nga Tirana drejt Rrogozhinës e ka shoqëruar me një video live të makinave dhe përkrahësve të tij që e kanë ndjekur në këtë takim elektoral.

Basha fillimisht ka hapur kamerën e celularit brenda makinë së tij, më pas ka ulur xhamin për të treguar atmosferën dhe autokolonën e makinave me flamujt e PD që e shoqërojnë.

VIDEON E GJENI DUKE KLIKUAR KETU