VIDEO/ Djali nga Dibra ‘hapet’ te Aldo, por ajo që kërkon do ju bëjë të qeshni me lot

“Jam nga Dibra, shkoj jashtë vendit dhe merrem me pisllëqe, por kam shumë turp me femrat”.

Telefonata është bërë në emisionin “Aldo Morning Show” dhe me gjasë ka shkaktuar ilaritet te dëgjuesit, me këtë të ri, i cili nga një anë “hapet” se merret me punë të pista, e nga ana tjetër pranon se nuk i ecën me femrat pasi është i turpshëm.

Më poshtë, ndiqni telefonatën e plotë.

VIDEO—KLIKO KETU