VIDEO/ Dyqani i njohur bën ulje, njerëzit bëjnë si kafshë! Pamjet virale

Skenat çmendurie ato të filmuara të premten e “Black Friday” në Tennessee të Shteteve të Bashkuara.

Në një dyqan të Victoria Secret në një qendër tregtare në Chattanooga, sapo u hap dera hyrëse, klientët vërshuan dhe nisin të përlesheshin me njeri-tjetrin për të përfituar artikujt me ulje.

Pamjet janë kthyer në virale.

E premtja e “Black Friday” në SHBA, është dita kur dyqanet bëjnë ulje të mëdha. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU