VIDEO/ E frikshme fare! Bëhet gati të hidhet në ujë, por copëtohet në shkëmbinj!Një sekondë para se të kërcente në ujë, ajo frikësohet dhe gjithçka shkon keq më pas.Video u filmua disa kohë më parë në shkëmbin e Ririe Reservoir, në Idaho, Shtetet e Bashkuara, dhe tani është publikuar në internet, duke u kthyer në virale.Në pamje, duket një vajzë gati të zhytet në det.

Ajo merr vrull. Pastaj, në sekondën e fundit, ngutet, rreshket dhe përplaset me shkëmbinjtë para se përfundojë në ujë.

Fatmirësisht, vajza nuk ka raportuar ndonjë lëndim serioz. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU