VIDEO e rëndë / Katër vajza shqiptare, grushte dhe shkelma në mes të qytetit: Ik se po ta q*…

Videoja e mëposhtme që po bën xhiron e rrjeteve sociale është regjistruar nga kalimtarë të rastit në Kosovë.

Katër vajza përfshihen në një sherr mes tyre në qendër të qytetit të Prishtinës. Siç shikohen edhe nga pamjet vajzat shkëmbejnë me njëra-tjetrën edhe fyerje dhe shkelma.

VIDEON mund ta shihni këtu