VIDEO/ Gruaja i bën burrit veprimin e shpifur në avion, shokohen pasagjerëtUdhëtimet me avion kurrë nuk janë të rehatshme, por disa njerëz marrin fluturime shqetësime krejtësisht të reja në sajë të sjelljes së pasagjerëve të tjerë.Pikërisht kështu ka ndodhur është në këtë rast që është filmuar nga një pasagjer.Në pamje duket një grua që i limon thonjtë një burri.

Pas publikimit në rrjet, pamjet janë kthyer në virale dhe komentet sigurisht kanë qenë të shumta., që vënë në dukje veprimin jo etik. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU