Video/ Grushtohet shoferi, në makinë ndodhej këngëtarja e njohur, 2 të rinjtë i ndaluan makinën dhe i shkojnë te xhami…

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur. Një video po bën namin. JOQ ka nxjerrë një video ku dy persona grushtojnë dikë që është brenda një makine luksoze.

Si shikohet dhe në video makina ka ndaluar dhe ata gjuajnë drejt personit që është ulur në sediljen e shoferit. Sipas asaj që thotë, personi që ka nisur video me këtë makina është parë modelja e njohur Trejsi Sejdini.

Po ashtu ai ka nisur edhe një foto, ku Trejsi Sejdini shfaqet duke pozuar para kësaj makine.

Por nuk dihet nëse ka qenë, ajo në makinë teksa të rinjtë qëllojnë.  Gjithashtu personi që ka nisur videon ka bërë me dije se videoja është filmuar në Tiranë.

Personi që ka nisur videon ka thënë për JOQ Albania: Esht bo n maj si video. N tiron.’’

Kujtojmë këtu se Trejsi Sejdi është një ndër vajzat më të përfolura në shoëbiz-in shqiptar. Shpesh herë ajo është kryefjala e mediave për shkak të sherreve dhe jetës lukzoze që reklamon në rrjetet sociale.

Videon e gjeni te linku më poshtë:

https://vidnews.net/video/1578951568440?utm_source=faxweb.al&utm_medium=logo&utm_campaign=player-controller-logo