VIDEO/ Jo vetëm mjeshtër në gatim, ky kuzhinier habit me aftësitë e tij

E mërkurë 07, 2018, 10:57
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone

Ky kuzhinier ka aftësi jo vetëm në gatim.

Më tepër duket si një akrobat.

Përmes një shpatulle dhe një veze, ai tregon një numër të denjë edhe një shfaqe cirku, shkruan Shkodranews.

Shfaqja është me të vërtetë or tu duartrokitur, shkruan Shkodranews.

Pas publikimit në rrjetet sociale, pamjet kanë bërë xhiron e botës. /Shkodranews

VIDEO—KLIKO KETU