VIDEO/ “Kapja gjoksin, kapja”, menaxheri i fut duart Fjorentinës së “Big Brother”, por… shikoni si reagon ajo

Të gjithë e mbajnë men Fjorentinën e “Big Brother”, si një ndër personazhet më acarues dhe që bërtiste kot.

Po ashtu e komentuar ishte shumë dhe për lidhjen me Olsin. Lidhje së cilës ai i dha fund, edhe pse Fjorit iu desh shumë kohë ta pranonte, shkruan ShkodraNews.

Epo mesa duket tashmë ajo e ka marrë vetën mjaft mirë, ndërsa shpesh shihet në shoqërinë e një prej menaxherëve të disa vipave, Xhani Demika.

Në një video të publikuar nga ky i fundit, shihet momenti kur ajo i prek gjoksin Fjorentinës, ndërsa ajo shkrihet gazi. /ShkodraNews

VIDEON E GJENI KËTU

Lexo edhe: