VIDEO/ Lot në spitalin Infektiv dhe emocion i fortë, festohet ditëlindja e të sëmurit me ko.ronaviru.sNë videon e mëposhtme më në fund shikoni pamje të gëzueshme nga spitali infektiv.  Doktoresha reanimatore Ada, ka menduar që të surprizojë babain e saj në 60-vjetorin e lindjes, i cili është shtruar në këtë spital pasi është i prekur nga ko.ronavi.rusi.Mjekja Najada Çomo thotë se i ati i dr.Adës është disi më mirë nga shëndeti dhe me shpresën se do ia hedhë, ka shpërndarë në rrjete sociale disa fjalë zemre.“E bukur, ne ditet tona , babai i doktoreshes Reanimatore Ades, u be, 60 vjec, duke qene i shtruar ne Spital, disi me mire, dhe Ada midis lo.teve, e gjeti forcen te gezonte babane e saj. Je vajze e Shkelqyer Dr Ada ! Vite te Shendetshme i Urojme”, shkruan Çomo.

SHIKONI VIDEON KETU