Video/ McGregor i çon dë.m Dan Bil.zeranit, 1 mili.on doll.arë për 40 seko.ndaMbrëmjen e djeshme u zhvillua ndeshj.a midis Connor Mc.Gregor dhe Don.ald Cerrone në UFC.Irlande.zi fitoi brenda 40 sek.ondave, duke bërë një rikthim të jashtëzakonshëm në UFC.Që nga humbja me Khabib Nurmagomedov, McGregor nuk zhvilloi asnjë ndeshje, ndërsa një ripërballje midis tyre pritet të ndodhë së shpejti.

Nga humbja e Cerrones, edhe ylli i rrjeteve sociale Dan Bilzer.ian ka humb.ur plot 1 mili.on dolla.rë që i kishte vënë bas.t për fitoren e ‘Cowboy-it’.

Madje këtë shumë të para.ve i humbi për vetëm 40 sekonda, pasi McGregor fitoi me nokaut teknik.

Video