VIDEO/ Me c*cat jashtë u jep mend të huajve, Bleona Qereti nuk fshihet më

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti, së fundmi ka bërë publike dhe këngën e re.

Edhe pse duket se ka kohë që i ka humbur shkëlqimin në mukoze, ajo e ruan atë ne veshje.

Në disa publikime në Instagram, ajo ka treguar se çfarë ndodhte në sekante e xhirimit të kripit, shkruan ShkodraNews.

Thuajse e zhveshur fare, me gjoksin e mbuluar vetëm fare pak me disa gurë të shndritshëm, ajo shihet sesi “merr frenat në dorë”, dhe u thotë drejtuesve të huaj sesi dëshiron të realizohen rolet. /ShkodraNews

VIDEON E GJENI KËTU