VIDEO/ Mësuesja bionde dredh by*** në plazh! Më pas i ndodh drama e madhe

Të shkatërrohet imazhi për shkak të një kërcimi ‘hot’.

Pikërisht kjo ka ndodhur më një vajzë të re.

Video që raportohet se është filmuar gjatë verës është kthyer në virale pas ripostimit në rrjetet sociale.

Mësuesja e re meksikane e quajtur Clarissa, 24 vjeçe, performoi në një kërcim joshës në një plazh.

Por, video u bë virale në rrjet dhe ajo u detyrua të japë dorëheqjen. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU