VIDEO/ Mos e humbisni këtë ‘perlë’ të Kujtim Gjuzit, ja rrëfimi sho.kues: I kërceva në gjoks …

Deputeti ‘interesant’ i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, është dalluar këto kohë për batutat e tij dhe skenat kontraverse.

Mbrëmjen e djeshme deputeti Gjuzi ishte i ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” dhe ka rrëfyer sesi u përjashtua nga të rinjtë e Tiranës. Arsyeja ka qenë pasi i ka kërcyer me taka vëllait të tij dhe është përjashtuar menjëherë nga ekipi dhe më pas ka shkuar te ekipi i Partizanit.

“Ishte pak shi, një t’i kërcy me taka në gjoks vllait, vllai në tokë. Haxi Arbon: Përjashta! Ti nuk mund të luash futbollin e Tiranës si balerinat e Brazilit. Profesor Xhiu me atë shkrimin e lezetshëm e mbledh atë letrën e vogël kshu dhe thotë: Panajoto këtë çunin merre te Partizoni se nuk luan dot me Tironën. Dhe unë luajta me Partizonin me Genc Tomorrin dhe duke dalë profesor Panajot Pano tha: Dëgjo këtu, se ti ke ardh se i ke gjujt vllai tat, se vret Genc Tomorrin dhe unë të qis përjashta dhe nuk të fut mo.” – tregoi historinë Gjuzi.

Ndiqeni videon ketu