VIDEO/ Pamjet, e zhveshin thuajse la.kuriq, policia kontrollon makina në Vlorë si në filma   Në pamjet e mëposhtme shikoni se si vëllai i të arrestuarit Daniel Zotaj, është kontrolluar nga efektivët e Policisë së Vlorës.Pamjet e filmuara një natë më parë dhe të publikuara nga Faxëeb, tregon se si blutë e Vlorës, kanë zhveshur thuajse lakuriq, vëllanë e 19-vjeçarit që është vënë në pranga për të shtënat e regjistruara një natë më parë në zonën e Lungomares në Vlorë, dhe e kontrollojnë.

Nuk dihet se për cilat arsye është shoqëruar vëllai i Zotajt.

SHIKONI VIDEON KETU