VIDEO/ “Parti Enver, jemi gati kurdoherë!” shikoni ç’i ndodh Albin Kurtit

Kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti, është vënë shumë në siklet teksa priste avionin në një aeroport.

Në videon e publikuar në një person i quajtur Valon, një mesoburrë i afrohet Kurtit dhe i bën shqiponjën me duar. Por nuk ka mbaruar këtu.

“Parti Enver! Parti Enver! Parti Enver! Jemi gati kurdoherë. Rroftë kryeministri i Kosovës”, thërret qytetari para Kurtit, ndërkohë ky i fundit thjesht qesh nga sikleti.

videon ndiqeni ketu