VIDEO/ Pas natës me të dashurin, vajza i zbulon mesazhet +18 me femrat e tjera. Degjenerimi që i bën nuk ka kufij!

Mos ndodhtë që telefoni juaj celula të bjerë në dorën e të dashurës, veçanërisht nëse ia punoni pas krahëve….

Por, pikërisht kjo ka ndodhur me një tradhtari të quajtur Marcelo, në kontinentin e largët të Amerikës së Jugut.

Siç raporton media argjentinase “La Clarin”, djali kishte harrur celularin te shtëpia e së dashurës, pasi kaloi natën me të, shkruan Shkodranews. Të nesërme, vajza vendos të bëjë një kontroll dhe me siguri është nevrikosur aq shumë nga ajo ç’ka gjetur aty, saqë ka vendosur ta turpërojë publikisht.

Vajza, Gabriela González, ka publikuar një video në llogarinë në Instagram të të dashurit, tanimë një ish.

“Doja t’i tregoja të gjitha vajzave të Instagram-it se Marcelito harroi telefonin celular në shtëpinë time, gjë e keqe, i shkreti Marcelo!” Kështu e fillon rrëfimin përmes një videos së publikuar në llogarinë në Instagram të Marcelos, Gabriela, e zhgënjyer me partnerin e saj,  shkruan Shkodranews.

Në video, ajo shprehet se në celularin e Marcelos ka gjetur biseda intime me femra të tjera, ku ai mes të tjerash, u kërkonte atyre ti dërgonin foto të pjesëve intime. Vajza ka shpërthyer edhe në të shara ndaj djalit,  shkruan Shkodranews.

Pikërisht përmes kësaj video që është kthyer në virale, ajo ka njoftuar edhe fundin fundmi e marrëdhënies me Marcelon. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU