VIDEO/ PO tani?! “E dua të madhe”, Kejsi ia thotë troç Stresit, i përcjell mesazhin e qartëVijon të tërheqë vëmendjen e publikut marrëdhënie e Kejsit me Stresin. Keisi Lushaj, bashkëshortja e reperit Arkimed Lushaj që njihet ndryshe si Stresi.Përmes një videoje që ajo ka publikuar në kanalin e saj në “Youtube”, Keisi u shpreh se dëshiron një dasmë dhe shumë të madhe.E pyetur nëse ka planë për të bërë tani një dasmë, ajo tha se pandemia nuk ia lejon këtë gjë, por që kur ta bëjë, do ta bëjë gjigante.