VIDEO prekëse/ Rikthehen parodistët e Vlorës, këtë herë pa Metin, lot dhe të qeshuraJanë rikthyer në skenë të mrekullueshmit, parodistët e Vlorës.  LAJ,THAJ”është shfaqja e mbajtur nga dy paradodistët, Afrimi dhe Agroni, ndërsa Meti që ndërroi jetë 6 muaj më parë u shfaq në monitor. Kjo ishte shfaqja e parë që një prej tre parodistëve mungonte në skenë.Dy kolegët e tij në skenë luajtën dhe një skeç dedikuar pikerisht Muhamet Likos.“Laj thaj”, ka marre duartrokitjet e publikut te shumte vlonjat. Shfaqe ka sjelle mes humorin, perditshmerine tone me problematikat dhe gëzimet e saj.