VIDEO/ Prifti futet në kishë duke ‘fluturuar’, pamjet që habitën besimtarëtÇifti kryen marrëdhënie në urban, shoferi ndalon mjetin dhe u bën ‘gjëmën’Hyrja skenike e pastorit të kishës “Brown Baptist” të Southaven, Misisipi, ka habitur besimtarët.Ai u quajt “predikuesi fluturues”.

Bartholomew Orr, pastor i një kishe në Southaven, Misisipi, SHBA, hyn në ambientet e kishës “duke fluturuar”, e teksa mbajttë predikimin e tij.

Videoja e hyrjes së tij skenografike të dielën e kaluar është kthyer në virale në rrjet. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU