VIDEO/ Sa i ëmbël! ish-legjenda e futbollit bën gjestin prekës për bashkëshorten pasi bëhet me vajzë

Christian Vieri dhe Costanza Caracciolo u bënë prindër një javë më parë kur vajza e parë e çiftit, e quajtur Stella, erdhi në jetë. Për të festuar kthimin e partneres të tij në shtëpi, e cila doli nga klinika milaneze ku lindi, ish-futbollisti i dhuroi një buqetë me trëndafila të kuq.

Caracciolo ndau një video të shkurtër në Instagram duke treguar surprizën që i bëri ish-bomberi italian, duke komentuar: “Faleminderit babait më të ëmbël në botë!”.

Por edhe Bobo ka postuar një video në Instagram në të cilën ai duket teksa çon në banesë një buqetë me trëndafila në shtëpi, ku shfaqet mjaft i lumtur. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU