VIDEO/ She.rr i rëndë sot në Pukë, shikoni momentet e gr.ushtit mes lojtarëveTeksa ndeshjet janë pa tifozë për shkak të pandemisë, në futbollin shqiptar nuk mungon dh.una, sidomos në kategoritë inferiore.Ngjarja e sotme ka ndodhur në Pukë, në ndeshjen Tërbuni e Egnatia. Një ndeshje e mbushur plot tension dhe dh.unë.Pas përfundimi të ndeshjes në barazim 1-1 kjo nuk u ka pëlqyer vendasve dhe në fund ka pasur lojtarë të rrogozhinasve që janë goditur.

Sikurse shikohet në videon e mëposhtme një person vërsulet ndaj një prej lojtarëve të Egnatias dhe e godet me grusht.