VIDEO skandali/ Policët me uniformë kapen duke pirë ko.k.ainë, ja si e thi.thin njëri pas tjetrit

Disa policë janë kapur nga kamera amatore duke pirë k.oka.inë.  Ngjarja shumë e rëndë ka ndodhur në Kili.

Videoja e këtij momenti është bërë virale, pasi shihen policët duke thithur ko.k.ainën njëri pas tjetrit.

Ata mblidhen në grup dhe fillojnë të konsumojnë ko.k.ainë dhe asnjë prej kolegëve të tyre nuk e prish terezinë se janë në një mjedis publik.

E gjithë ngjarja ka ndodhur disa minuta para protestës studentore ndaj qeverisë.

ndiqeni videon ketu