VIDEO/ Vajza me by***t më të bukura godet sërish! Shikoni ç’ka bërë këtë herë

‘Bomba’ braziliane Suzy Cortez ka argëtuar sërish fansat e saj me një kërcim joshës teksa veshur kishte një fustan shumë transparent.

28-vjeçarja, e cili u kurorëzua Miss BumBum në vitin 2015, ndau pamjet për 1,4 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Sipas modeles së Playboy, ajo po ndiqte finalen e paraqitjes së Miss BumBum 2018 në Sao Paolo.

Në videoklip, bukuroshja shihet e veshur me një fustan të zi pas shfaqjes, teksa luan me ndjeshmëri me anën B të saj në kamera.

Si gjithmonë, pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta. /Shkodranews/

VIDEO-FOTO