Vite më parë theu rrjetin me videon e sherrit, kush është gangsterja nga Elbasani që u shpall Miss Universe Albania

Ajo ia ka dalë të rrëmbejë kurorën e me te bukures se Shqiperise per vitin 2-18. Trejsi Sejdini është shpallur fituesja e Miss Universe Albania 2018 e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në kompeticionin e bukurisë që do të organizohet në Amerikë. Nga tre vajzat që mbetën në fund të garës, vendin e dytë e mori Irene Dama, ndërsa e treta u rendit Ajli Hoxhaj.

Po emri i saj nuk është i panjohur më median rozë, pasi vajza njihet ndryshe dhe me pseudonimin ‘’gangsterja e Elbasanit”.

Para disa vitesh ajo u bë e njohur pas një video ku shfaqej duke rrahur një djalë, së bashku me një grup miqsh të saj.

Lexo edhe: