Vjedh vëmendjen e prindërve/ Vajza e deputetes ‘shokon’ fansat

 

Edhe pse të vogla në moshë, shumë herë vajzat e deputeteve shqiptare ua kanë marrë vëmendjen prindërve me sharmin e tyre. Këtë radhë bëhet fjalë për një 18-vjeçare, të bijën e deputetes kosovare Donika Kadaj.

Doruntina, e cila vazhdon studimet në vitin e parë në Fakultetin e Drejtësisë në Prishtinë dhe ka rënë në sy për paraqitjen e saj mjaft joshëse.

Me flokët kaçurela, fytyrën e ëmbël dhe një trup me linja perfekte, vajza e deputetes s’kishte si të mos binte në sy.